Mūsų teikiamų paslaugų tarpe yra ir skubus skalbimas. Tokia paslauga yra atliekama per vieną parą, o ypatingais atvejais – tą pačią dieną. Skubi paslauga gali būti teikiama arba klientui atvykus į skalbyklą, arba pagal užsakymą iš namų ar biuro. Skubaus skalbimo paslauga Vilniuje tekiama Šeškinės g. „Skalbiu sau“ ir Savanorių pr. „Speed Qiueen“ esančiose savitarnos skalbyklose.

Nors tokia paslauga yra patogi kai klientams reikia skubiai išskalbti didelį kiekį skalbinių ir jie patys tuo užsiimti nenori ar neturi laiko, bet savitarnos paslauga yra dar greitesnė. Aišku, pastaruoju atveju klientai patys turi užsiimti savo skalbinių skalbimu ar džiovinimu. 

Greitas skalbimas mūsų savitarnos skalbyklose galimas dėl technologinių sprendimų. Skalbimas namuose užtrunka ilgai pagrindinai dėl to, kad skalbimo mašina turi pati šildyti vandenį. Kadangi buitinių skalbimo mašinų galingumas yra mažas, vandens šildymo procesas užtrunka ir visas skalbimo ciklas tampa ilgas. Kadangi mūsų skalbyklose karštas vanduo paruošiamas ir yra boileryje, skalbimo metu reikalingos temperatūros vanduo paduodamas į skalbimo mašiną iš karto. Todėl visas skalbimo ciklas stipriai sutrumpėja.

Skalbinių džiovinimas savitarnos skalbykloje, kurioje yra didelės skalbimo mašinos (11 kg ir didesnės talpos), taip pat yra greitas. Taip yra dėl to, kad kai skalbimo mašinos gręžimas yra galingas (iki 1200 aps./min.), skalbiniuose lieka tik 20-30% drėgmės ir jų džiovinimui reikia labai nedaug laiko. Pavyzdžiuii, po standartinio skalbimo, kurio gręžimo greitis yra 1200 aps./min., medvilniniai marškiniai išdžiūsta per 15-20 min.

Kadangi siekiame maksimaliai tenkinti klientų poreikius, aukščiau minėtose Vilniaus skalbyklose teikiame ir lyginimo paslaugas. Klientai gali palikti savo marškinius, patalynę ar kitus daiktus ir jie bus išskalbti, išdžiovinti ir išlyginti.