Mūsų teikiamų paslaugų tarpe yra ir skubus skalbimas. Tokia paslauga yra atliekama per vieną parą, o ypatingais atvejais – tą pačią dieną. Skubi paslauga gali būti tik pagal užsakymą iš namų ar biuro.

Nors tokia paslauga yra patogi kai klientams reikia skubiai išskalbti didelį kiekį skalbinių ir jie patys tuo užsiimti nenori ar neturi laiko, bet savitarnos paslauga yra dar greitesnė. Aišku, pastaruoju atveju klientai patys turi užsiimti savo skalbinių skalbimu ar džiovinimu. 

Greitas skalbimas mūsų savitarnos skalbyklose galimas dėl technologinių sprendimų. Skalbimas namuose užtrunka ilgai pagrindinai dėl to, kad skalbimo mašina turi pati šildyti vandenį. Kadangi buitinių skalbimo mašinų galingumas yra mažas, vandens šildymo procesas užtrunka ir visas skalbimo ciklas tampa gana ilgas. Kadangi mūsų skalbyklose karštas vanduo ruošiamas pastoviai ir yra boileryje, skalbimo metu reikalingos temperatūros vanduo įpilamas į skalbimo mašiną iš karto. Todėl visas skalbimo ciklas stipriai sutrumpėja.

Skalbinių džiovinimas savitarnos skalbykloje, kurioje yra didelės džiovinimo mašinos (14 kg ir didesnės talpos), taip pat yra greitas. Taip yra dėl to, kad kai skalbimo mašinos gręžimas yra galingas (iki 1200 aps./min.), skalbiniuose lieka tik 20-30% drėgmės ir jų džiovinimui reikia labai nedaug laiko. Pavyzdžiuii, po standartinio skalbimo, kurio gręžimo greitis yra 1200 aps./min., medvilniniai marškiniai išdžiūsta per 15-20 min. Skalbiant švelniais režimais, kai gręžimo greitis yra mažesnis, skalbiniuose lieka daugiau drėgmės ir jie džiūsta kiek ilgiau, bet vis tiek dažniausiai per 30 min. pilnai išsidžiovinsite savo skalbinius.