Savitarnos skalbyklos Vilniuje

Nors skalbimas Vilniuje nėra problema, daugumos Vilniaus skalbyklų paslaugos yra lėtos, t.y. tam, kad turėti švarius skalbinius, klientas turi laukti 5-7 dienas. Nors daugelyje Vilniaus prekybos centrų klientų patogumui veikia skalbinių priėmimo punktai, jie taip pat suteikia skalbimo ar cheminio valymo paslaugas gana lėtai. Didėjant gyvenimo tempui, tampa aktualus tokių daiktų, kaip kasdieninių drabužių, darbo rūbų, patalynės ir rankšluosčių greitas skalbimas, leidžiantis per trumpą laiką vėl naudotis švariais daiktais. Savitarnos skalbyklos Vilniuje kaip tik ir sprendžia šią skalbimo ir džiovinimo greičio bei patogumo problemą.

Šiuo metu Vilniuje veikia šešios „Speed Queen“ tinklo savitarnos skalbyklos. Detalesnė informacija apie minėtas savitarnos skalbyklas pateikiama kitose šio tinklapio rubrikose: Skalbykla Baltupiuose / Verkiuose, Skalbykla Žirmūnuose, Skalbykla Vilkpėdėje ir Skalbykla Šnipiškėse/Centre ir Skalbykla Fabijoniškėse ir Skalbykla Pilaitėje.

Visose „Speed Queen“ skalbyklose skalbimo ir džiovinimo paslaugos yra pilnai automatizuotos. Jos yra Verkiuose/Baltupiuose (Kalvarijų g. 206), Žirmūnuose, Verkių g. 31 C (PC  „Outlet Park“), Šnipiškėse/Centre, Upės g. 9 (PC “CUP”) ir Vilkpėdėjė, Savanorių pr. 176 (PC „Nofa bazė“) ir Fabijoniškėse, Ateities g. 91 (PC “Mandarinas”) ir Pilaitėje, V.Pociūno g. 8 (PC „Vilnius Outlet).

Kas yra pilnai automatinė „Speed Queen“ savitarnos skalbykla? Tai skalbykla, kur nėra darbuotojų ir paslaugos apmokamos per mokėjimo aparatą, kur galima atsiskaityti grynaisiais pinigais (monetomis ir banknotais), įvairiomis kortelėmis bei telefonu. Be to, pilnai automatinės savitarnos skalbyklos klientai gali nesirūpinti skalbimo priemonėmis, nes jos skalbimo ciklo metu dozatorių pagalba automatiškai įpilamos į skalbimo mašiną. Pas mus skalbimo cikle naudojami trys skirtingi skalbimo priemonių komponentai – skalbiklis, minkštiklis ir dezinfektantas.

Planuojama „Speed Queen“ skalbyklų plėtra į kitus šalies miestus.