Ilgainiui mūsų skalbyklos bus maksimaliai automatizuotos ir klientai daugumoje atvejų neturės galimybės skalbykloje pasitarti su darbuotoja, kokią pasirinkti skalbimo ar džiovinimo temperatūrą. Todėl tam, kad nuspręsti, kokiais skalbimo ar džiovinimo režimais pasinaudoti, klientams reikės žiūrėti į skalbinių etiketėse esančius ženklus. Skalbimo ženklai yra pateikiami ant skalbimo etiketės, kuri dažniausiai prikabinama prie drabužių vidinėje jų pusėje kartu su audinio sudėties etikete.

Siekdami padėti savo klientams susigaudyti skalbimo ženkluose, mūsų skalbyklose yra iškabintos lentelės, kuriose nurodytos skalbimo ženklų reikšmės, o skalbyklose, kur dirba darbuotojos, pastarosios padeda klientams „perskaityti“, kokios yra skalbinių etikečių reikšmės.

Skalbinių priežiūros ženklai skirstomi į tokias grupes: skalbimo ženklai (skalbinių plovimo ženklai), džiovinimo mašinoje ženklai, džiovinimo ne mašinoje ženklai, lyginimo ženklai, balinimo ženklai ir cheminio valymo ženklai. Pavyzdžiui, ženkliukas, apibūdinantis skalbimą, yra stilizuotas bliūdas, kurio modifikacijos nusako skalbimo režimą. Jeigu bliūdo viduje yra skaičius, jis reiškia maksimalią leistiną skalbimo temperatūrą. Jeigu bliūdas yra perbrauktas, tada skalbimas negalimas. Jeigu bliūdo apačioje yra brūkšnys, turi būti pasirenkamas švelnus skalbimo režimas ir t.t.

Džiovinimo mašinos pagalba ženklinimas apibūdinamas kvadratu, kurio viduje yra apskritimas, simbolizuojantis džiovinimo mašinos būgną. Jeigu kvadratas su apskritimu yra perbrauktas, džiovinti daikto negalima. Jeigu kvadratas su apskritimu turi brūkšnį apačioje, tai džiovinimas turi būti švelnus. Džiovinimo temperatūra žymima apskritimu, kurio viduje yra nuo vieno iki trijų taškų: vienas taškas reiškia žemą temperatūrą, du taškai – vidutinę, o trys taškai – aukštą.

Skalbinių balinimo žymėjimas yra trikampis. Jeigu trikampis yra tuščias, balinti galima. Jeigu trikampis perbrauktas dviem lygiagrečiais brūkšniais, negalima balinti chloru. Jeigu trikampis yra perbrauktas susikertančiais brūkšniais, balinti negalima.

Sauso cheminio valymo ženklas – apskritimas. Jeigu apskritimas neperbrauktas, cheminis valymas galimas, jei perbrauktas – negalimas.

Jeigu jums kyla klausimų dėl skalbinių etikečių reikšmių, jūs visada galite susisiekti su mumis kontaktiniais telefonais ir mes jums padėsim.