reikia žinoti apie savitarnos paslaugą?

Skalbimas ir džiovinimas vyksta skirtingose mašinose. Todėl skalbykloje galima ne tik skalbti ir džiovinti savo skalbinius, bet ir atskirai arba tik skalbti, arba tik juos džiovinti. Klientas sudeda savo skalbinius į skalbimo mašiną ir arba laukia skalbimo ciklo pabaigos skalbykloje, arba išeina tvarkyti savo reikalų ir po 40 – 50 min. grįžta perkrauti skalbinių į džiovinimo mašiną.

Kaip vyksta skalbinių džiovinimas?

Mūsų savitarnos skalbyklose įrengtos galingos džiovinimo mašinos (11 kg, 14 kg, 16 kg, 21 kg ir 25 kg talpos), kuriose skalbiniai išdžiovinami per 15-30 min. Džiovinimo trukmė priklauso nuo skalbinių audinio bei pasirenkamos džiovinimo temperatūros.

Ar galima išskalbti dvigulių čiužinių užvalkalus, pledus, baldų apmušalus, didesnius žaislus ir pan.?

Taip, galima. Mūsų skalbyklose yra 8 kg, 10 kg, 14 kg ir 18 kg skalbimo mašinos. Susisiekite su mumis ir mes patarsime, į kokią skalbyklą Jums reikėtų vykti.

Ar būtina laukti skalbykloje skalbimo metu?

Nebūtina. Klientai gali paleisti skalbimo ciklą, išeiti iš skalbyklos ir grįžti į skalbimo ciklo pabaigą. Skalbyklose su darbuotojomis skalbimo trukmę Jums pasakys skalbyklos darbuotoja, o automatinėse skalbykose gryna skalbimo ciklo trukmė rodoma skalbimo mašinos ekrane. Realus skalbimo laikas dėl vandens įpylimo ir išpylimo trims skalavimams yra apie 5 min. ilgesnis 10 kg skalbyklėms ir apie 10 min. ilgesnis 18 kg skalbyklėms.

Ar naudojantis savitarnos paslauga reikia atsinešti savo skalbimo priemones?

Mūsų skalbyklose klientai gali pasirinkti patys, ar naudoti savo skalbimo priemones ar pasinaudoti mūsų priemonėms. Automatinėse skalbyklose skalbimo priemonės (skalbiklis, minkštiklis ir dezinfektantas) automatiškai patenka į mašiną skalbimo ciklo metu. Jeigu klientai nori naudoti savo priemones, jie turi pasirinkti atitinkamas mašinas, kuriose yra tokia galimybė. Skalbyklose su darbuotojomis skalbimo priemones galima įsigyti skalbykloje.

Ko negalima skalbti savitarnos skalbykloje?

Saugodami mūsų klientų skalbinius bei rūpindamiesi malonia skalbyklų aplinka, prašome neskalbti skalbykloje tokių skalbinių:

  1. Gyvūnų priežiūrai naudotų daiktų;
  2. Sunkiai plaunamomis cheminėmis medžiagomis (tepalais, alyvomis ir pan.) paveiktų daiktų;
  3. Skalbinių, turinčių aštrų/nemalonų kvapą (pvz., benzino);
  4. Skalbinių, turinčių organinės kilmės liekanų (maisto liekanų ir pan.).

Ar visose skalbyklose yra didelės skalbimo ir džiovinimo mašinos?

Kokia įranga yra kievienoje skalbykloje galima rasti šio tinklapio skalbyklų aprašymuose.

Jeigu neaišku, kaip naudotis automatinės savitarnos skalbyklos įranga, kur kreiptis?

Kiekvienoje skalbykloje yra pagalbos telefonai, kuriais paskambinus galima gauti visą reikalingą informaciją. Tel.: +370 672 55215 arba +370 609 98168.

Kaip galima apmokėti paslaugas automatinėje savitarnos skalbykloje?

Apmokėti paslaugas galima įvairiais būdais. Mokėjimo aparatas priima monetas, banknotus ir banko korteles. Be to, paslaugas galima apmokėti mobiliuoju telefonu (įsidiegus mobiliąją programėlę Monyx) bei išankstinio mokėjimo kortelėmis, kurias galima įsigyti skalbyklų mokėjimo aparatuose.

Ar galima savitarnos skalbyklose išsiskalbti dvigulių Dormeo čiužinių užvalkalus?

Taip, galima. Mūsų skalbyklose yra 14 kg ir 18 kg skalbimo mašinos (žiūr. skalbyklų aprašymus).
Svarbu: būtina atkreipti dėmesį į Dormeo čiužinių skalbimo etiketes.

Kokiu būdu patogiausia patekti į VCUP esančią skalbyklą?

1. Automobiliu pakilus į 4-tą VCUP daugiauakščio parkingo aukštą, skalbykla yra už 20 žingsnių (darbo dienomis parkavimas nuo 8:00 iki 18:00 val. yra 3 valandas nemokamas, o po 18:00 val. ir savaitgaliais parkavimas nemokamas)
2. Pakilus liftu į VCUP 4 aukštą, skalbykla yra už 25 žingsnių.