Kaip veikia nuolaidų kortelė?

Kai jūs naudojatės nuolaidų kortele ir įdedate į ją bent 20 €, jūs gaunate 3 € dovanų (įdedate 40 € – gaunate 8 €, įdedate 80 € – gaunate 20 €). Todėl, kai jūs mokate už skalbyklos paslaugas kortele, dalį standartinės kainos mokate jūs, o kita dalis yra kompernsuojama iš pridėtų (ne jūsų) pinigų, t.y. iš 3 €, 8 € arba 20 €.

Kad būtų aiškiau panagrinėkime pavyzdį. Įdedate į kortelę 80 € ir skalbiate 10 kg skalbimo mašinoje (kaina 4,50 €). Kadangi įdėjote į kortelę 80 €, gavote 20 € dovanų. Tada apmokant skalbimo paslaugą mokate 3,60 € iš savo pinigų, t.y, iš 80 €, o likusius 0,90 € apmokate iš dovanotų 20 €. Todėl ir gaunasi, kad su kortele realiai mokama kaina yra mažesnė už standartimę, konkrečiai šiuo atveju kortele mokama suma - 3,60 €.

Kodėl naudojantis nuolaidų kortele paslaugų kaina čekyje yra be nuolaidos?

Kai jūs naudojatės nuolaidų kortele ir įdedate į ją bent 20 EUR, jūs gaunate 3 EUR dovanų (įdedate 40 EUR – gaunate 8 EUR, įdedate 80 EUR – gaunate 20 EUR). Todėl, kai jūs mokate už skalbyklos paslaugas, dalį standartinės kainos mokate jūs, o kita dalis yra kompernsuojama iš pridėtų (ne jūsų) pinigų, t.y. iš 3, 8 arba 20 EUR.

Kad būtų aiškiau panagrinėkime pavyzdį. Įdedame į kortelę 80 EUR ir skalbiame 10 kg skalbimo mašinoje (kaina 4,50 EUR). Kadangi įdėjome į kortelę 80 EUR, gavome 20 EUR dovanų. Tada apmokant skalbimo paslaugą mokame tik 3,60 EUR iš savo pinigų, t.y, iš 80 EUR, o likusius 0,90 EUR apmokame iš dovanotų 20 EUR. Todėl ir gaunasi, kad su kortele kaina yra mažesnė už standartimę, konkrečiai šiuo atveju yra 3,60 EUR.

reikia žinoti apie savitarnos paslaugą?

Skalbimas ir džiovinimas vyksta skirtingose mašinose. Todėl skalbykloje galima ne tik skalbti ir džiovinti savo skalbinius, bet ir atskirai arba tik skalbti, arba tik juos džiovinti. Klientas sudeda savo skalbinius į skalbimo mašiną ir arba laukia skalbimo ciklo pabaigos skalbykloje, arba išeina tvarkyti savo reikalų ir po 40 – 50 min. grįžta perkrauti skalbinių į džiovinimo mašiną.

Kaip vyksta skalbinių džiovinimas?

Mūsų savitarnos skalbyklose įrengtos galingos džiovinimo mašinos (14 kg, 21 kg ir 25 kg talpos), kuriose skalbiniai išdžiovinami per 15-30 min. Džiovinimo trukmė priklauso nuo skalbinių audinio bei pasirenkamos džiovinimo temperatūros.

Ar galima išskalbti dvigulių čiužinių užvalkalus, pledus, baldų apmušalus, didesnius žaislus ir pan.?

Taip, galima. Mūsų skalbyklose yra 10 kg, ir 18 kg skalbimo mašinos.

Kokiu būdu patogiausia patekti į PC CUP esančią skalbyklą?

1. Automobiliu pakilus į 4-tą CUP daugiaaukščio parkingo aukštą, skalbykla yra už 20 žingsnių (parkavimas vieną kartą per dieną 3 valandas nemokamas).
2. Pakilus liftu į CUP 4 aukštą, skalbykla yra už 25 žingsnių.

Ar būtina laukti skalbykloje skalbimo metu?

Nebūtina. Klientai gali paleisti skalbimo ciklą, išeiti iš skalbyklos ir grįžti į skalbimo ciklo pabaigą. Gryna skalbimo ciklo trukmė rodoma skalbimo mašinos ekrane. Realus skalbimo laikas dėl vandens įpylimo ir išpylimo trims skalavimams yra apie 5 min. ilgesnis 10 kg skalbyklėms ir apie 10 min. ilgesnis 18 kg skalbyklėms.

Ar naudojantis savitarnos paslauga reikia atsinešti savo skalbimo priemones?

Mūsų skalbyklose klientai gali pasirinkti patys, ar naudoti savo skalbimo priemones ar pasinaudoti mūsų priemonėms. Automatinėse skalbyklose skalbimo priemonės (skalbiklis, minkštiklis ir dezinfektantas) automatiškai patenka į mašiną skalbimo ciklo metu. Jeigu klientai nori naudoti savo priemones, jie turi pasirinkti atitinkamas mašinas, kuriose yra tokia galimybė. Skalbyklose su darbuotojomis skalbimo priemones galima įsigyti skalbykloje.

Ko negalima skalbti savitarnos skalbykloje?

Saugodami mūsų klientų skalbinius bei rūpindamiesi malonia skalbyklų aplinka, prašome neskalbti skalbykloje tokių skalbinių:

  1. Gyvūnų priežiūrai naudotų daiktų;
  2. Sunkiai plaunamomis cheminėmis medžiagomis (tepalais, alyvomis ir pan.) paveiktų daiktų;
  3. Skalbinių, turinčių aštrų/nemalonų kvapą (pvz., benzino);
  4. Skalbinių, turinčių organinės kilmės liekanų (maisto liekanų ir pan.).

Ar visose skalbyklose yra didelės skalbimo ir džiovinimo mašinos?

Kokia įranga yra kievienoje skalbykloje galima rasti šio tinklapio skalbyklų aprašymuose.

Jeigu neaišku, kaip naudotis automatinės savitarnos skalbyklos įranga, kur kreiptis?

Kiekvienoje skalbykloje yra pagalbos telefonai, kuriais paskambinus galima gauti visą reikalingą informaciją. Tel.: +370 672 55215 arba +370 609 98168.

Kaip galima apmokėti paslaugas automatinėje savitarnos skalbykloje?

Apmokėti paslaugas galima įvairiais būdais. Mokėjimo aparatas priima monetas, banknotus ir banko korteles. Be to, paslaugas galima apmokėti mobiliuoju telefonu (įsidiegus mobiliąją programėlę Monyx) bei išankstinio mokėjimo kortelėmis, kurias galima įsigyti skalbyklų mokėjimo aparatuose.

Ar galima savitarnos skalbyklose išsiskalbti dvigulių Dormeo čiužinių užvalkalus?

Taip, galima. “Speed Queen” skalbyklose yra 18 kg skalbimo mašinos (žiūr. skalbyklų aprašymus), kuriose lengvai išskalbsit čiužinių užvalkalus.

Svarbu: būtina atkreipti dėmesį į Dormeo čiužinių skalbimo etiketes.

Ar nurodyta skalbimo mašinų talpa atitinka sausų skalbinių kiekį, kurį galima skalbti?

  1. Skalbimo mašinų talpa kilogramais yra orientacinė, nes kartais lengvi daiktai (pvz., dideli žaislai, čiužinių užvalkalai) gali netilpti į atitinkamos talpos mašinas. Skalbiant namuose, į skalbimo mašiną dedama tiek skalbinių, kiek į ją lengvai telpa, ir niekas jų nesveria. Skalbykloje turėtų galioti tokie patys principai;
  2. Jeigu norite kokybiškai išskalbti savo skalbinius, jų į mašiną reikia pakrauti tiek, kad liktų kažkiek laisvos vietos. Pavyzdžiui, kad galėtumėt lengvai įkišti savo ranką.

Kodėl kartais neišsiskalbia skalbinių dėmės?

Jeigu skalbiniai turi organinės kilmės dėmių (kraujo, maisto ir pan.), jos be papildomo apdorojimo neišsiskalbs. Taigi, skalbykloje neverta tikėtis stebuklo. Tokias dėmes prieš skalbimą reikia apdoroti specialiais dėmių valikliais, o po to skalbti. Alternatyva – cheminė valykla.

Kokios yra skalbimo mašinos perkrovimo pasekmės?

  1. Nukenčia skalbimo kokybė, nes nei vanduo, nei skalbimo priemonės negali tolygiai pasiekti viso skalbinių paviršiaus.
  2. Padidėja skalbinių sugadinimo rizika, nes skalbiniai gali įstrigti tarp mašinos durelių ir būgno ir to pasekoje plyšti.