Ko gero, daiktai, kurių švara žmonės labiausiai rūpinasi, yra drabužiai. Drabužius dėvime kasdien, juos priimta dažnai keisti, todėl jų švarai reikia skirti laiko.

Yra daug būdų turėti švarius drabužius – tai ir drabužių valymas cheminėje valykloje, ir drabužių skalbimas, naudojantis savitarnos skalbyklų paslaugomis, ir drabužių valymas namuose.

Aišku, patikimiausias drabužių valymo variantas yra cheminis valymas. Kita vertus, cheminis valymas yra ir brangiausias drabužių valymo būdas: cheminio drabužių valymo kainos žymiai aukštesnės už skalbimo kainas skalbyklose. Todėl, prieš nešant drabužius į cheminę valyklą, reikia įvertinti, kiek ištepti/purvini yra drabužiai ir ar negalima pasinaudoti kitais drabužių valymo variantais. Jeigu jūs vis tik nutarsit, kad reikia pasinaudoti chemine valykla, jūs galite atvykti ir į Vilniaus Šeškinės mikrorajone esančią “Skalbiu sau” savitarnos skalbyklą, kur priimame drabužius cheminiam valymui, atliekamam mūsų partnerių.

Jeigu jūs nutarėte pasinaudoti savitarnos skalbykla, turite vėlgi pasižiūrėti į drabužių etiketę, t.y. suprasti, ką leidžia jos žymėjimas (drabužių valymo ženklai dažniausiai būna arba ties apykakle, arba apatinėje vidinės drabužio siūlės dalyje). Atkreipiame jūsų dėmesį, kad vienoje mūsų skalbykloje, Vilniaus Šeškinės mikrorajone, dirba darbuotojos, kurios ne tik patars, kaip išvalyti drabužių dėmes, bet ir pasiūlys veiksmingus dėmių išėmimo valiklius.

Nors drabužių valymas namų sąlygomis įmanomas, esant ant drabužių organinės kilmės dėmėms reikia naudoti specialius dėmių valiklius ar priemones. Jeigu nutariate valyti drabužius namuose, turite būtinai perskaityti drabužių etiketes, kuriose yra rūbų valymo ženklinimas.

Mūsų skalbimo paslaugos apima ir užsakymų priėmimą iš namų (skalbinių paėmimą iš namų). Nors tiesiogiai užsakymo iš namų internetu negalime pasiūlyti, jūs galite mums parašyti laišką arba paskambinti, ir mes susisieksime su jumis ir suteiksime reikiamą paslaugą.

Mūsų skalbyklose, dažniausiai švenčių proga, taikomos nuolaidos ir vyksta akcijos.